The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 17
.
zobrazení: 2527
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

10. výročí ABBF Record Service

Vydáno dne 02. 06. 2007 (2948 přečtení)
Obchod oficiálního holandského ABBA Fan Clubu oslaví v červnu deset let činnosti.

Už desátým rokem funguje ABBA obchod, který byl zřízen při oficiálním holandském fanklubu. Letos dostal svolení používat oficiální logo skupiny ABBA, byl přejmenován na ABBA Fan Club Shop a má zbrusu nové logo.

V rámci oslav desátého výročí bude v průběhu celého června probíhat soutěž o podepsaná CD, DVD, upomínkové předměty a jiné cennosti. Účastníkem se stává každý, kdo si tento měsíc z oficiálního ABBA obchodu něco objedná. Každý týden se hraje o něco nového - jako první je na řadě DVD muzikálu Chess podepsané Björnem a Bennym, které může získat kdokoliv, kdo si objedná do 9. června. Do soutěže se zařazují pouze zaplacené objednávky a "losem" se stává číslo faktury.

ABBA Fan Club Shop najdete na adrese: www.abbafanclubshop.com

Logo


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclubshop.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.