The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 8
.
zobrazení: 2321
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Otniel Schneller: Nechoďte na Mamma Mia!

Vydáno dne 10. 06. 2007 (2066 přečtení)
Izraelsko - britské vztahy tuhnou a muzikál Mamma Mia by mohl být první obětí.

Návrhy, které podaly britské obchodní svazy, na bojkotování zboží vyrobeného v Izraeli, vyvolaly značný nepokoj. Odpovědí byla prudká reakce Izraelců: "Jestliže stát bojkotuje izraleské výrobky, pak naše protiopatření budou stejná. Nefunguje to jako v jednosměrné ulici." Tato protiopatření se ovšem dotýkají i muzikálu Mamma Mia!, který by se měl hrát v Tel Avivu, ale Otniel Schneller to odmítá kvůli britskému obsazení. "Chceme zrušit toto vystoupení, dokud Velká Británie od tohoto bojkotu neupustí."


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Scandiaca | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: The Age, Times Online
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.