The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 16
..
zobrazení: 2924
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Mamma Mia! - první fotka z natáčení

Vydáno dne 02. 09. 2007 (3865 přečtení)
Natáčení filmové verze muzikálu pokračuje a na Internetu se objevila první fotka dvou hlavních hvězd - Meryl Streep a Pierce Brosnana. Ti spolu zazpívají SOS jako duet. Producentka Judie Craymer v souvislosti s tím okomentovala pěvecké schopnosti představitelů hlavních rolí.

"Ona [Meryl] viditelně miluje zpěv a snažila se prorazit v této oblasti s různými projekty," říká Judie Craymer o herečce čtrnáctkrát nominované na Oskara, které hlavní roli v muzikálu Evita vyfoukla kdysi Madonna. "Věděli jsme, že viděla divadelní verzi, protože před pěti lety napsala dopis broadwayskému ansámblu. Teď bude zpívat devět písní Abby."

Meryl Streep hraje diskotékovou zpěvačku skupiny Donna and The Dynamos společně s Julie Walters (Rosie) a Christine Baranski (Tanya). "To jsou skvělé role pro lidi určitého věku," říká J. Craymer. "Zaměřujeme se víc na vztah Sama (Pierce Brosnan) a Donny. S Piercem Brosnanem v hlavní roli nemá romantika hranic."

Bývalý agent 007 nedostal v "Bondovkách" nikdy příležitost zpívat, i když se pokoušel o pár irských lidových písní ve filmu Evelyn z roku 2002. Teď si to ovšem vynahrazuje. "Když se mě lidi ptají, na čem dělám, a já řeknu 'Mamma Mia!', objeví se jim na tváři šokovaný výraz," přiznal Brosnan během prvního dne natáčení. "Potom se zeptají 'A ty zpíváš?'. Zatím jsem z toho ale vždycky vyváznul bez úhony." Judy Craymer ujišťuje: "Zpívá skvěle. Je to takový sexy styl á la Springsteen."

Mnohé možná nejvíc rozpaluje myšlenka na The Winner Takes It All v podání Meryl Streepové, Judy Craymer je ale nejvíc nadšená z toho, že na filmu spolupracují Benny s Björnem. "Nahráli znovu písně ABBA s původními muzikanty. Je to úžasný soundtrack!"

Meryl Streep & Pierce Brosnan zpívají SOS


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 15] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.usatoday.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.