The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 3
..
zobrazení: 3132
známka: 1.80

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Bubeník Abby mrtev

Vydáno dne 17. 03. 2008 (2544 přečtení)
Tak už se kácí také v našem lese....

Zřejmě jediný doprovodný muzikant, který se podílel na všech deskách skupiny Abba, byl nalezen mrtvý. Stalo se tak v neděli 16.března v městečku Arta na Malorce. Jmenoval se Ola Brunkert a bylo mu dvaašedesát let. Bývalý bubeník byl sousedem nalezen na zahradě svého domu bez známek života. Policie už po prvním ohledání místa činu vyloučila možnost cizího zavinění. Neštěstí se vyšetřuje jako nehoda. Podle jedné z prvních verzí Brunkert upadl a přitom se pořezal na krku. Ve snaze si přivolat pomoc vyběhl z domu a na zahradě upadl do bezvědomí, které se mu stalo osudným......


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Josef | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: musicserver.cz
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.