The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 11
.
zobrazení: 9643
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA – The Story – nová biografie ve švédštině

Vydáno dne 01. 04. 2008 (4134 přečtení)
V září 2008 vyjde první komplexní biografie skupiny ABBA v jejich rodné zemi a nenapsal ji nikdo jiný, než Carl Magnus Palm - autor zatím nepřekonané anglické biografie "Bright Lights, Dark Shadows". Na své webové stránce vysvětluje důvody, které ho vedly k sepsání další knihy o švédské hudební legendě.

„Když v roce 2001 vyšla moje anglicky psaná biografie skupiny ABBA, nazvaná 'Bright Lights, Dark Shadows', doufal jsem, že vyjde v několika různých jazycích. Z různých důvodů k tomu ale (kromě německé a ruské verze) nedošlo. Rozčilovalo mě hlavně to, že jsme nedokázali knihu vydat ve Švédsku. Konec konců je to jejich rodná země, stejně jako moje. S tou myšlenkou jsem se prostě nemohl smířit.
 
Proto jsem velmi šťastný, že mohu ohlásit nadcházející vydání své zcela nové biografie Abby, nazvané ABBA – The Story: Sanningen om supergruppen (Pravda o superskupině). Tato nová kniha vypráví opět příběh Abby, ale tentokrát švédsky. Začal jsem ale úplně od začátku, s čistým papírem, a napsal jsem úplně novou biografii.
 
Pochopitelně, příběh je pořád takový, jaký je, takže ABBA – The Story má stejný základ jako 'Bright Lights, Dark Shadows.' Většina Švédů ale nemá zájem číst +/- pětisetstránkovou knihu v angličtině, takže obsah pro ně bude úplně nový. Také události 21. století budou popsány detailně, což v 'Bright Lights, Dark Shadows' nebylo. Navíc se ve švédské knize objeví nové informace, které vypluly o Abbě na světlo.
 
Aby byla tato nová biografie čtivější, zkrátil jsem trochu celý příběh, zejména pak předabbovskou éru, takže čtenář se dříve dostane k vlastním ‚ABBA rokům.‘
 
V knize bude asi 50 barevných a černobílých fotografií.
 
Je mi potěšením oznámit, že ABBA – The Story vyjde rovněž v Dánsku a Norsku na podzim 2008.
 
Přes svůj web budu prodávat podepsané výtisky. Více informací později.“
 
Ve Švédsku knihu vydá vydavatelství Wahlström & Widstrand (ISBN: 978-91-46-21921-7), v Dánsku vydavatelství Politiken, v Norsku Cappelen Damm. Kniha by měla vyjít zhruba v září 2008 a bude mít asi 350 až 400 stran.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.carlmagnuspalm.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.