The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 12
.
zobrazení: 2786
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Colin Firth umí zpívat

Vydáno dne 22. 04. 2008 (2410 přečtení)
Minirozhovor s představitelem jedné z hlavních rolí filmové verze muzikálu Mamma Mia!

Colin Firth není slavný pro svůj zpěv, ale to se může změnit po červencové premiéře Mamma Mia! "Ano, zpívám, jestli se tomu tak dá říkat," prozradil Nancy Millsové při setkání v Los Angeles, "i když jsem nikdy předtím nezpíval píseň od Abby. Nebyl jsem na žádném konkurzu. Pomyslel jsem si, že to jsou opravdu hazardéři. Co si myslí, že dělají? Musel jsem zpívat a tančit. Nepožádali Patricka Swayzeho, Johna Travoltu nebo Kevina Bacona - lidi, kteří jsou známí tím, že tohle všechno umějí. Ne, oni obsadili mě, Pierce Brosnana a Stellana Skarsgårda, aniž by se kohokoliv z nás zeptali, jestli umíme zpívat. Takže jsem došel k závěru, že je jim jedno, pokud to neumíme.

Firth zpívá Our Last Summer. "Byla to otázka nalezení vhodného hlasu pro tuto píseň," říká. "Je posazená výš, než jak běžně mluvím, ale zdá se, že v případě této písně to fungovalo. Benny a Björn, kteří ji produkovali, vypadali velmi spokojeně. Ale práce ještě není u konce. Musím ještě udělat ADR (Additional Dialogue Recording - dodatečné nahrávání dialogů), které zahrnuje i zpěv, takže je možné, že řeknou, že se jim to nelíbí, a budeme to muset udělat jinak."

I když Firth hrál v mnoha úspěšných romantických komediích, zatím na ně nenašel spolehlivý recept. "Romantické komedie jsou asi to nejtěžší, co člověk může dělat," říká. "U komedie neexistuje kompromis." Za mistra žánru považuje svého britského kolegu, představitele jedné z hlavních rolí v Deníku Bridget Jonesové, Hugha Granta. "Hughův cit pro věc je opravdu výjimečný," říká Firth. "Nedělá to bezhlavě. Je opravdu svědomitý. Pro něj je to neuvěřitelně precizní práce. Velice si dává záležet na načasování a drobných detailech. Myslím, že proto mu to jde tak dobře."


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: blogs.usaweekend.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.