The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 12
.
zobrazení: 2846
známka: 4.25

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Agnetha Fältskog navštívila “Summer Party” ve Stockholmu

Vydáno dne 23. 06. 2008 (4532 přečtení)
"Redaktorská základna" se nám pomalu rozrůstá, takže si dnes můžete přečíst nejnovější "drb" o Agnethě od staronového spolupracovníka FC, Jirky Přikryla. :-)

Červen 22, 2008
 
 
Carl Adam „Noppe“ Lewenhaupt pozval některé ze švédských celebrit na Summer party do Berns Salogner na Stureplan ve Stockholmu, kde byl pořízen tento skvělý obrázek s Agnethou! (Nordgren/Söderstrom)
 
Agnetha se svou kamarádkou, kadeřnicí Lolo Murray, byla mezi přítomnými, stejně jako Tomas Brolin, Marcus Schenkenberg, Vicky Andrén, Carolina Gynning, Erik Lallerstedt, Amelia Adamo, pop-rocková skupina The Poodles, Tony Irving a Lars Wallin.
 
Hrabě a podnikatel Noppe Lewenhaupt se zdá být jedním z králových nejlepších a dlouholetých přátel.
 
Pro zajímavost – v roce 2007 Frida navštívila oslavu Noppeho šedesátých narozenin v restauraci Pontus, také na Stockholmském Stureplan a v roce 2004 byla hostem na jeho zatím poslední svatbě.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Jiří Přikryl | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.