The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 15
...
zobrazení: 3234
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA opět na předních příčkách světových hitparád

Vydáno dne 26. 07. 2008 (2628 přečtení)
Filmová verze muzikálu Mamma Mia! probudila další obrovskou vlnu zájmu o nahrávky skupiny ABBA.

Album ABBA Gold se v americké catalog chart vyhouplo na první místo. Také obsadilo pátou příčku v britském albovém žebříčku a čtvrtou příčku v australském albovém žebříčku. Současně se některé písně, které zaznívají v muzikálu, znovu objevily v britském singlovém žebříčku (nejúspěšnější je Mamma Mia na 57. místě).

Soundtrack k filmu debutoval minulý týden v albovém žebříčku Billboard Top 200 na 7. místě a tento týden se posunul o další čtyři příčky výš na 3. místo. Takového úspěchu nedosáhlo v USA ve své době žádné album Abby (jejich nejúspěšnější deska v Americe - The Album - dosáhla pouze na 14. příčku). V Británii byl tento týden soundtrack k Mamma Mia! nejprodávanějším albem vůbec. Takový úspěch měl naposledy soundtrack k Deníku Bridget Jonesové v roce 2001.

 


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.