The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 20
.
zobrazení: 2947
známka: 2.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA Gold opět zlaté!

Vydáno dne 04. 08. 2008 (4260 přečtení)
Popáté v historii se legendární album ABBA Gold vyhouplo v Británii na špičku žebříčku nejprodávanějších desek.

ABBA tak opět píše historii, protože album ABBA Gold se tímto úspěchem stalo nejstarším albem v historii, které dosáhlo na první místo. Poprvé vyšlo v roce 1992 a od té doby se na trh dostalo několik reedicí. Nutno ovšem připomenout, že poslední Super Jewel Box verze v Británii vůbec nevyšla a tohoto úspěchu tedy dosáhla reedice vydaná k 30. výročí vítězství v Eurovizi před čtyřmi lety.

Poprvé se ABBA Gold dostalo na první příčku v roce 1992 a pak třikrát v roce 1999. V Británii je čtvrtým nejprodávanějším albem v historii, celosvětově patří mezi čtyřicítku nejúspěšnějších desek všech dob.

Písně skupiny ABBA se na první místo britské hitparády vracejí po dvou týdnech. Soundtrack k filmové verzi muzikálu Mamma Mia! byl nejprodávanějším CD v Británii před čtrnácti dny. Na první příčce se umístil (zatím) také v Austrálii, Irsku, Řecku, Finsku, Norsku, Švédsku a na Novém Zélandu.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: news.bbc.co.uk, uk.reuters.com, www.abbamail.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.