The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 14
ABBA World Revival
zobrazení: 2315
známka: 3.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Mamma Mia! Deluxe Edition

Vydáno dne 26. 10. 2008 (2510 přečtení)
Společně s DVD a Blu-Ray verzí filmu vyjde 24. listopadu (v USA 25. listopadu) i soundtrack ve verzi Deluxe.

Toto "luxusní" vydání bude sestávat z vlastního soundtracku na CD, bonusového třicetiminutového DVD a rozšířeného bookletu v tvrdých deskách. V bookletu najdete texty ke všem písním, komentář k filmu a soundtracku a dříve neuveřejněné fotografie. DVD bude obsahovat záběry z natáčení soundtracku a rozhovory např. s Meryl Streepovou, Piercem Brosnanem, Amandou Seyfried, Bennym Anderssonem a Björnem Ulvaeusem.

Zajímavé je, že Amazon.com, kde je možné si Deluxe soundtrack už předobjednat, uvádí u CD jiný seznam skladeb, než u standardní verze. Mimo jiné uvádí i písně Chiquitita a I Do, I Do, I Do, I Do, I Do, které se na původním soundtracku neobjevily. Oficiálně ale tracklist nebyl zatím potvrzen, nechme se tedy překvapit...


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.amazon.com, www.abba-world.net
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.