The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 6
.
zobrazení: 2887
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBAMAIL končí!

Vydáno dne 28. 10. 2008 (2558 přečtení)
Jeden z nejvýznamnějších internetových zdrojů informací o skupině ABBA ukončil svou činnost.

Na původních stránkách ABBAMAIL, které byly pro tisíce fanoušků nezávislým zdrojem informací o skupině ABBA a všem, co se jí týká, si lze ode dneška přečíst pouze smutné prohlášení autorů tohoto webu:

"Prosím, vezměte na vědomí, že po 12 letech služby komunitě fanoušků skupiny ABBA ABBAMAIL končí. Obsah webu byl vymazán. Fórum, chatovací místnost a další služby ukončily svou činnost.

Protože švédská pobočka Universal Music podnikla proti ABBAMAIL v roce 2006 právní kroky a tím nám znemožnila pokrývat naše výdaje, celou organizaci ABBAMAIL dotovali mnoha tisíci dolary její majitelé. Ti si to však už déle nemohou dovolit.

Navíc po všem, co se během posledních pár let stalo a po téměř 35 letech života s Abbou se Graeme a Grant (tvůrci ABBAMAIL - pozn. red.)  nadále nepovažují za fanoušky skupiny ABBA. Vždycky budou milovat jejich hudbu a vzpomínat na to, jak byli součástí organizovaného fanouškovského světa, ale už nepociťují žádnou úctu nebo lásku ke členům skupiny ABBA, jejich pravé ruce Görel Hanser, jejich obchodním tahům a zejména k jejich obchodním partnerům - Universal Music.

Fanouškům a přátelům, kteří podporovali ABBAMAIL posledních 12 let - a zejména poslední dva roky - upřímně a srdečně děkujeme!"


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbamail.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.