The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 6
..
zobrazení: 2958
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA v obrazech

Vydáno dne 04. 03. 2009 (3505 přečtení)
ABBA in Pictures - tak zní název unikátní výstavy fotografií skupiny ABBA, která proběhne letos v létě ve Stockholmu. Pořadateli jsou rodiče myšlenky ABBA The Museum, Ewa Wigenheim-Westman a Ulf Westman.

Výstavu bude možné shlédnou od 15. května do 13. září 2009 v obchodním středisku Gallerian v centru Stockholmu každý všední den od 10:00 do 17:00 a o víkendech od 10:00 do 16:00. Vstupné činí 100 SEK pro dospělé a 80 SEK pro děti, důchodce a studenty. Vstupenky se začnou prodávat 1. dubna a budou dostupné přes oficiální web www.abbainpictures.se

Na týchž stránkách se o připravované výstavě píše:

"ABBA byla jednou z nejfotografovanějších skupin 70. let. Uvědomovali si hodnotu dobrých fotografií a pózovali celé hodiny fotografům ve fotoateliérech, na turné, v nahrávacím studiu a nechávali se nespočetněkrát fotit i v každodenním životě. Dnes můžeme být vděční, že to udělali. Protože to znamená, že kariéra této superskupiny je zdokumentována naprosto unikátním způsobem. 15. května bude zahájena výstava ABBA in Pictures (ABBA v obrazech) - první světová fotovýstava skupiny ABBA.

Popová fotovýstava, to nejsou jen obrázky na stěně. Tady návštěvník fyzicky vstoupí do světa hvězd a prožije příběh Abby díky tisícům známých i nikdy předtím nezvěřejněných fotografií. Budeme sledovat čtyři mladé umělce na jejich cestě od konce 60. let až do chvíle, kdy si skupina v roce 1982 dala "dočasnou" přestávku. Zaměříme se na tvrdou práci, která stojí v pozadí jejich hudby a poznáme, že největší světovou popovou skupinou se nestali náhodou."


[Akt. známka: 3,08 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbainpictures.se
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.