The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 16
ABBA World Revival
zobrazení: 2773
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Björn Ulvaeus odmítá pokračování Mamma Mia!

Vydáno dne 12. 04. 2009 (3925 přečtení)
O možném natáčení druhého dílu veleúspěšné filmové verze muzikálu Mamma Mia! se v tisku spekuluje už od chvíle, kdy "jednička" vzala světová kina útokem. Původní producentský tým, který stojí za jejím vznikem, údajně není proti. Björn Ulvaeus má na věc jiný názor.

"Nefungovalo by to," řekl bez obalu novináři na oslavě 10. výročí divadelní verze Mamma Mia! v Café de Paris. "Nemyslím, že uděláme druhý díl. Pracujeme už na jiných projektech."

Ulvaeus cítí, že pokračování "by vzniklo jen ze samých špatných pohnutek." Přítel třiašedesátiletého skladatele tvrdí, že Björn si myslí, že takový film by vzniknul jenom proto, aby přidal další zisk k 434 miliónům liber, které první díl vydělal pro celém světě, a neměl by žádné umělecké opodstatnění.

"Říká, že všechny nejpopulárnější písně se objevily v Mamma Mia! a že už se zajímá o jiné projekty," prozradil tentýž přítel.

Manažeři Universalu jsou údajně celí žhaví do druhého dílu a Judy Craymer, jedna ze šesti producentů, říká, že je odhodlaná přesvědčit Björna Ulvaeuse a jeho kolegu Bennyho Anderssona, který pro film složil dodatečnou hudbu, aby dali svůj souhlas. "Jsem si jistá, že Benny s Björnem dají pokračování zelenou," svěřila se na večírku v Soho. "Nemyslím, že by chtěli čekat tak dlouho, jako poprvé. To by nám všem totiž bylo 95." A dodala: "Šlo by jen o filmovou verzi, ne muzikál. A samozřejmě, koho jiného byste chtěli v hlavní roli, než Meryl Streepovou?"

Catherine Johnson, filmová scénáristka, by také ráda zopakovala svůj úspěch. "Určitě bych šla do druhého dílu," potvrdila. Dvojice žen doufá, že Benny Andersson, kterému se nápad líbí o něco víc, by mohl svého blízkého přítele a kolegu přesvědčit. "Mohlo by to fungovat," řekl Andersson o pokračování.

Meryl Streepová, která hrála svobodnou matku Donnu Sheridan, prozradila, že by si s radostí zahrála i v druhém díle. "Baba Mia!", zavtipkovala. "Líbí se mi ten nápad! Jsem pro - pokud přesvědčíte i ty skvělé hochy." Těmi "skvělými hochy" samozřejmě myslí své kolegy Pierce Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgårda a Dominica Coopera.

Souhlasíte s Björnem nebo máte na věc jiný názor? Hlasujte v NOVÉ ANKETĚ na toto téma.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 19] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.telegraph.co.uk
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.