The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 6
.
zobrazení: 4270
známka: 3.67

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Agnetha hostem na slavnostním předávání cen

Vydáno dne 24. 04. 2009 (2082 přečtení)
Na slavnostním udílení letošních cen Umělecké nadace Marianne a Sigvarda Bernadotteových bude i Agnetha Fältskog.

Ceny bude na stockholmské radnici předávat 18. června švédská korunní princezna Victoria. Nadaci založila její prateta, hraběnka Marianne Bernadotte, která letos oslaví 85. narozeniny, společně s manželem, princem Sigvardem. Na tiskové konferenci v stockholmském Grand Hotelu bylo oznámeno, že jedním z hostů na ceremoniálu bude i Agnetha Fältskog. Z dalších známých osobností se objeví zpěvačka skupiny Roxette, Marie Fredriksson, která na slavnosti i zazpívá, stejně jako Lill Lindfors nebo operní zpěvačka Barbara Hendricks. Zda vystoupí i Agnetha ovšem není jasné.


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.dailyroxette.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.