The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 3
.
zobrazení: 2673
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Story Of A Heart - další nová píseň od Bennyho a Björna

Vydáno dne 12. 05. 2009 (3282 přečtení)
Po skladbě 2nd Best To None, kterou nazpívali zaměstnanci hotelu Rival, přicházejí Benny Andersson a Björn Ulvaeus s další popovou písní nazvanou Story Of A Heart.

Novou píseň autorského dua skupiny ABBA nazpívala tentokrát Helen Sjöholm a bude možné si ji poslechnout na stejnojmenném albu Bennyho skupiny The Benny Andersson Band (ve Švédsku známé jako Benny Anderssons Orkester - BAO), které vychází v Anglii už 6. července. Jde o kompilační album v angličtině, na kterém se objeví skladby z prvních tří alb BAO. Deska bude obsahovat celkem čtrnáct písní, převážně instrumentálních (např. Jehu nebo Glasgow Boogie), několika ovšem svůj hlas propůjčili Helen Sjöholm a Tommy Körberg. Nebude chybět kupříkladu anglická verze Du Är Min Man, která ve Švédsku sklízela obrovské úspěchy. Autorem textů ke všem písním je Björn Ulvaeus, který otextoval i švédské originály a slova teď přeložil do angličtiny. Dva dny před vydáním alba Story Of A Heart vystoupí BAO při příležitosti zahájení švédského předsednictví EU v londýnském parku Hampstead Heath.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com, www.icethesite.com, news.bbc.co.uk
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.