The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 14
...
zobrazení: 3304
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

DVD ABBA In Japan oficiálně potvrzeno

Vydáno dne 15. 09. 2009 (5892 přečtení)
Universal konečně potvrdil vydání DVD ABBA In Japan. Můžeme se na něj těšit už 26. října.

DVD ABBA In Japan zachycuje skupinu ABBA na jejich návštěvě Japonska v letech 1978 a 1980. Hlavním bodem DVD je legendární "ABBA Special" z listopadu 1978, který vychází na DVD vůbec poprvé. Navíc dostal novou podobu, protože byl sestaven z původního nesestříhaného materiálu, což znamená, že v mnoha pasážích je oproti původní verzi rozšířený. Například píseň Fernando, která měla v původní verzi jen dvě sloky a refrén teď poprvé uvidíte kompletní. Summer Night City zase byla původně vysílaná ve formě rozdělené obrazovky, kde ABBA zabírala pouze jednu čtvrtinu - teď je uvidíme na celé obrazovce. A konečně The Name Of The Game, která byla z původního programu vystřižena, se teď vrací na své místo.

Všechny písně byly synchronizovány s nejnovějšími remasterovanými audio stopami. Výjimkou jsou tři naživo hrané skladby: Money, Money, Money; SOS a Thank You For The Music.

Jako bonus se na DVD objeví dokument "ABBA In Japan" z listopadu 1978, který zachycuje skupinu při návštěvě Japonska v době natáčení výše zmíněného televizního pořadu. Druhým bonusem je píseň If It Wasn't For The Nights z vystoupení v rámci pořadu ABBA Special, ovšem s původním zvukovým mixem, který zazněl pouze v tomto pořadu. Pro vydání na albu Voulez-Vous byla píseň dále remixována.

ABBA In Japan vyjde také v limitované dvoudiskové edici. První disk má identický obsah s jednodiskovým vydáním. Na druhém se objeví raritní dokument ze zákulisí koncertního turné po Japonsku v březnu 1980 a dvě fotogalerie: jedna s fotografiemi z promo návštěvy 1978 a druhá s obaly japonských singlů a alb.

Obě verze DVD budou mít bohatě ilustrovaný booklet s komentářem od Carla Magnuse Palma.

Mezinárodní vydání je stanoveno na 26. 10. 2009.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 315 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.