The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 3
ABBA World Revival
zobrazení: 3509
známka: 2.25

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

"Komorní" comeback skupiny ABBA ve hře!

Vydáno dne 26. 03. 2010 (3253 přečtení)
V rozhovoru pro britský deník Times Benny Andersson a Björn Ulvaeus po letech zatvrzelého odmítání jakéhokoliv společného vystoupení připustili možnost návratu skupiny ABBA na jeviště.

Na otázku, zda by uvážili společné vystoupení v malé show, která by se nafilmovala a promítala po celém světě, Benny Andersson překvapivě odpověděl: "Ano, proč ne?" V zápětí ovšem na adresu svých bývalých kolegyň, Agnethy Fältskog a Anni-Frid Lynstad dodal: "Nevím ale, jestli holky ještě zpívají. Jen vím, že Frida nedávno byla ve studiu."

"Ve skutečnosti to není špatný nápad," pokračoval v odpovědi na návrh redaktora, že by mohlo jít o vystoupení pouze pro pozvané hosty a rodinné příslušníky, za doprovodu malého orchestru.

Björn Ulvaeus zavtipkoval: "Mohli bychom zazpívat 'The Way Old Folks Do' (Tak jako staří lidé)." Parafrázoval tak jejich píseň "The Way Old Friends Do" (Tak jako staří přátelé) z alba Super Trouper.

Tyto výroky autorské dvojice skupiny jsou zásadním obratem. V minulosti odpovídali na opakované žádosti o společné vystoupení zamítavě. Loni v souvislosti s filmovou verzí muzikálu Mamma Mia! se Björn Ulvaeus zařekl, že skupina už nikdy společně nezazpívá. Deníku Sunday Telegraph tehdy tvrdil, že chce, aby si fanoušci skupinu pamatovali jako "mladou, veselou, plnou energie a ambicí."

"Nikdy už spolu nevystoupíme," řekl tehdy. "Jednoduše nemáme žádnou motivaci na comeback. Peníze nehrají roli a chtěli bychom, aby si nás lidé pamatovali takové, jací jsme byli tenkrát."


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.france24.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.