The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 9
...
zobrazení: 2884
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Limitovaná edice ABBA náhrdelníků na cestě

Vydáno dne 11. 05. 2010 (2684 přečtení)
Vracíme se do 70. let! ABBA The Site nabízí už nějakou dobu oficiální upomínkové předměty jako trička, čepice, hrnky a podobně. Teď budou k dostání i originální náhrdelníky s logem skupiny ABBA.

Půjde o stříbrné přívěsky velice podobné těm, které v době aktivního působení skupiny nosily Agnetha s Fridou. ABBA The Site nabídne přísně limitovanou edici 350 kusů při příležitosti vydání Deluxe verze alba Voulez-Vous. Přívěsek se skládá z 45cm stříbrného řetízku a 5cm loga ABBA a bude k dostání pouze přes internetový obchod na ABBA The Site. Stojí necelých 70 dolarů. Prodáván bude na základě pravidla "kdo dřív přijde, ten dřív mele." Objednávat je možné ode dneška. Jdete do toho? :-)


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.