The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 10
.
zobrazení: 2713
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Unikátní umělecké dílo na prodej

Vydáno dne 05. 07. 2010 (2654 přečtení)
Birminghamská galerie St. Paul's Gallery nabízí nevšední obraz podepsaný všemi čtyřmi členy skupiny ABBA.

St. Paul's Gallery je přední světový prodejce limitovaných edicí podepsaných obalů alb od nejrůznějších interpretů. Založena byla roku 2002 a od té doby nashromáždila nejrozsáhlejší sbírku licencovaných obalů LP desek na světě. Vystavuje a prodává přes stovku podepsaných výtisků obalů desek takových jmen jako The Beatles, Pink Floyd, Genesis, Yes, 10cc, Jimi Hendrix, David Bowie a dalších. V galerii můžete shlédnout i exkluzivní kolekce jinde neviděných podepsaných fotografií hudebních hvězd jako jsou Madonna, Keith Richards, Mark Knopfler, Nick Mason a jiných.

Galerie se specializuje i na prodej neobvyklých uměleckých děl. Příkladem je jeden z nejnovějších přírůstků - záznam zvukové křivky písně Mamma Mia od skupiny ABBA. Bylo vyrobeno pouhých 50 výtisků, které vlastnoručně podepsali všichni členové skupiny - Anni-Frid Lyngstad, Björn Ulvaeus, Benny Andersson a Agnetha Fältskog. Obraz je vytištěn na kvalitním silném papíře a má rozměry 66x66cm. Prodává se za 1500 Liber, členové mezinárodního ABBA Fan Clubu mají 10% slevu. Zakoupit tento unikát je možné online [zde]. Výtěžek z prodeje je věnován společnosti Nordoff Robbins, která se věnuje muzikoterapii.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclub.nl, stpaulsgallery.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.