The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - Výstaviště Praha - Veletržní palác - 7
ABBA World Revival - Výstaviště Praha - Veletržní palác
zobrazení: 2636
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Legendární chatka na ostrově Viggsö na prodej

Vydáno dne 21. 11. 2010 (5649 přečtení)
Bennyho a Björnova "skladatelská" chatka je nyní k mání.

Letní chatka, v níž Benny s Björnem vytvářeli hity jako Fernando nebo Dancing Queen se prodává. Tato chatka sehrála významnou roli v kulturním dědictví skupiny ABBA. Objevila se v mnoha televizních speciálech, na četných fotografiích a dokonce i ve filmu ABBA The Movie.

Skutečnost, že byla natolik zásadní v historii skupiny je vyzdvižena i tím, že věrná kopie jejího interiéru našla své stálé místo v putovní výstavě ABBAWORLD.

"Skladatelská chatka" patří k většímu majetku na ostrově Viggsö ve stockholmském souostroví. Nyní se prodává za 7 miliónů SEK společně s ještě jedním stavením v sousedství. Věří se, že Björn s Lenou v současné době vlastní obě nemovitosti. V realitní agentuře Hemnet.se jsou oběma nemovitostem přidělena čísla 104 resp. 108.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.