The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 9
..
zobrazení: 3141
známka: 4.75

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Agnetha Fältskog připustila návrat skupiny ABBA

Vydáno dne 27. 12. 2010 (5749 přečtení)
Pro všechny, kdo ještě nevědí, o čem se mluví v komentářích k předchozímu příspěvku, přínášíme výtah ze dvou z mnoha článků, které se vyrojily na Internetu.

Švédská zpěvačka Agnetha Fältskog prozradila, že je otevřená návratu skupiny ABBA. Zatím ale tuto možnost neprobírala se svými bývalými kolegy ze skupiny, řekla v dlouhém rozhovoru pro časopis M Magasin.

Chtěla by se však setkat se svým bývalým manželem Björnem Ulvaeusem a bývalým párem Bennym Anderssonem a Anni-Frid Reuss von Plauen, aby společně prodiskutovali možnost, že by společně znovu vystoupili, napsal v neděli deník Expressen.

“Setkání skupiny při nějaké ojedinělé příležitosti, možná ve spojení s nějakou charitativní akcí, je něco, co bychom mohli zvážit,“ řekla podle Expressen M Magazínu.

“Těžko se dáme dohromady na celé turné jako to dělají Rolling Stones a jiné staré skupiny. Ale dokážu si představit, že společně něco v budoucnu podnikneme. Mám takový pocit, že by to byla zábava sejít se, trochu si popovídat o minulosti a možná si i společně zazpívat,“ dodala.Skupina se rozpadla v roce 1983, tři roky po rozvodu Agnethy s Björnem.

Benny Anderson se v březnu vyjádřil v tom smyslu, že jakýkoliv návrat skupiny nepřipadá v úvahu.

Agnetha říká, že není v kontaktu s ostatními členy skupiny, ale v minulých letech se společně několikrát dali vidět.

V červenci 2008 stáli všichni čtyři členové společně na balkóně stockholmského Rival Theatre, jehož majitelem je Benny Anderson, při příležitosti švédské premiéry filmu Mamma Mia!. Agnetha přijela společně s Anni-Frid Lyngstad a filmovou hvězdou Meryl Streep. Bylo to poprvé po 22-ti letech, kdy se všichni čtyři členové skupiny nechali spolu vyfotografovat.

V červnu natočila Agnetha s Bennym Anderssonem uvítací video k zahájení výstavy ABBAWORLD v Austrálii. Navíc se objevila po boku Björna Ulvaeuse na premiéře divadelní verze muzikálu Mamma Mia! v Kodani letos v říjnu.

Skupina naposledy společně nahrávala v roce 1982. Natočili šest písní na nové album, které nikdy nedokončili. Od té doby vedla Agnetha tichý život mimo světla reflektorů. "Nemám zájem ukazovat se ve zprávách a v televizi. Mnozí si myslí, že je to jen póza. Ale já po tom opravdu netoužím," dodává.

Agnetha po rozpadu skupiny ABBA vydala tři sólová alba (ve skutečnosti čtyři - pozn. red.) a říká, že si užívá života ve svém sídle na okraji Stockholmu. Prozradila také, že znovu začala skládat a má v šuplíku pár zpola dokončených písní.

Navzdory své dlouhé a úspěšné kariéře - začala zpívat se skupinou v patnácti letech - Agnetha tvrdí, že má ještě nenaplněné ambice. "Chtěla bych si zazpívat titulní píseň k velkému filmu. Představte si Titanic," říká.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 318 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.thelocal.se, www.monstersandcritics.com, www.m-magasin.s
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.