The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 4
...
zobrazení: 3129
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

ABBA Day 2011

Vydáno dne 26. 02. 2011 (2651 přečtení)
Letošní mezinárodní ABBA Day v holandském Roosendaalu se ponese ve znamení oslav 25. výročí založení Oficiálního mezinárodního fanklubu skupiny ABBA. Kdo chce být u toho, měl by si pospíšit - vstup je potřeba zamluvit do 10. března.

Z tradičního "ABBA dne" je letos z důvodu oslav celý ABBA víkend - koná se od 1. do 3. dubna 2011 v roosendaalském klubu Rottier. Hlavním dnem je sobota, ale různé akce jsou naplánované od pátečního večera až do nedělního odpoledne. Jak už bylo oznámeno dříve, zvláštními hosty celé události budou takové osobnosti jako Görel Hanser, Bubi Heilemann, Janne Schaffer a Ulf Andersson.

Pátek 1. dubna
 
Celou akci odstartuje v pátek v 19:30 švédský bufet a živé vystoupení zpěvaček Katji a Camilly, známých z jejich vystupování v ABBA The Show a působení v revivalové kapele Waterloo. Budete se moci zúčastnit kvízu, který otestuje vaše znalosti písní skupiny ABBA. Společně s dalšími fanoušky můžete trávit čas až do 23:00. Pokud se chcete zúčastnit, je nutné si účast zamluvit a zaplatit předem (nejpozději do 10. března).
 
Sobota 2. dubna
 
Tento nabitý den s sebou přinese všechno jako obvykle - můžete čekat veliký trh s nahrávkami a upomínkovými předměty skupiny ABBA od obtížně dostupných rarit po běžná CD za skvělé ceny. I ABBA Fan Club Shop zde bude mít svůj stánek se vším zbožím dostupným v internetovém obchodě. Zde si rovněž můžete promluvit s lidmi, kteří mají na starosti vydávání časopisu a všechno kolem fanklubu.

Görel Hanser, která původně pracovala jako sekretářka Stiga Andersona a později se stala viceprezidentkou společnosti Polar Music a dodnes pracuje a je v kontaktu se členy skupiny ABBA poskytne živý rozhovor.

Bubi Heilemann, slavný fotograf skupiny, má připravenou prezentaci a zároveň bude k vidění i výstava jeho fotografií.

Janne Schaffer, kytarista, který hrál téměř na každém albu skupiny ABBA, zahraje pár melodií z jejich repertoáru a připravil si několik skvělých historek.

Ulf Andersson, který nahrával s Abbou a doprovázel je na koncertech, bude vyprávět o turné z roku 1977 a přinese si svůj saxofon, aby zahrál slavné sólo z písně I Do, I Do, I Do, I Do, I Do. 

V řadě soutěží a tombol můžete vyhrát skvělé ceny - víc než kdykoliv předtím - včetně kousků podepsaných všemi čtyřmi členy skupiny ABBA a na velké obrazovce poběží mix archivních raritních videoklipů i nejnovějších vystoupení. V 19:00 začne velká a nesmírně populární ABBA diskotéka, kterou zahájí speciálně pro tuto událost vytvořené video. Diskotéka je letos prodloužená a potrvá až do půlnoci.

Neděle 3. dubna
 
Na velké plátno se vrátí film ABBA The Movie - můžete si ho vychutnat společně se spoustu dalších fanoušků. Promítání začíná v 11:00 v kině nedaleko vlakového nádraží. Pokud si nezaplatíte vstup na celý víkend dohromady, lístek na ABBA The Movie lze pořídit přímo v kině za 6 €. Po filmu je možné s ostatními zajít do blízké čínské restaurace na oběd. Ten je ovšem také nutné zamluvit do 10. března, protože počet míst je omezený.

Co vás to celé bude stát?
 
 
Členové FC
Nečlenové
Pátek *
12.00
16.00
Sobota
7.00
9.00
Pátek + sobota *
16.00
22.00
Nedělní film
6.00
6.00
Nedělní oběd*
12.50
12.50
Komplet *
34.00
40.00
 
Ceny jsou uvedeny v Eurech a položky označené hvězdičkou je nutné předplatit nejpozději do 10.  března - možno online zde
 
 

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclub.nl
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.