The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 3
.
zobrazení: 2771
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Benny Anderssons Orkester ve švédské televizi

Vydáno dne 18. 08. 2011 (3536 přečtení)
SVT odvysílá letos na Vánoce dvouhodinový speciál věnovaný BAO.

Kameramani SVT byli přítomni na dvou koncertech letošního letního turné BAO - v Göteborgu a v Helsingborgu - a obě kompletní vystoupení natočili. Záznam bude sestříhán na délku dvou hodin a výsledný materiál bude odvysílán po dva večery kolem letošních Vánoc na SVT1. Obvyklá délka koncertu BAO se však blíží spíš čtyřem hodinám, než dvěma, takže ve hře by mohlo být vydání kompletního záznamu na DVD. Podle současných informací se tak stane pouze pokud poradci SVT usoudí, že by takové DVD bylo pro SVT ekonomicky rentabilní. Držme palce, aby si uvědomili, jaká je kupní síla fanoušků Bennyho Anderssona :-)


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.