The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 9
.
zobrazení: 2867
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Happy New Year na vinylu

Vydáno dne 23. 11. 2011 (3490 přečtení)
30. listopadu vyjde přísně limitovaná edice singlu Happy New Year na jiskřivém vinylu.

V pondělí oznámil oficiální web ABBA The Site vydání vinylového singlu Happy New Year / The Way Old Friends Do. Půjde o sběratelský kousek a je omezen počtem 500 kusů, každá kopie bude individuálně očíslována. Předprodej začal kolem poledního a singl byl prakticky ihned rozebrán a to jak v e-shopu na ABBA The Site tak i v holandském ABBA Fan Clubu, který ho exkluzivně též nabízel. Níže může vidět alespoň náhled toho, jak bude singl vypadat.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com, www.abbafanclub.nl, www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.