The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 12
ABBA World Revival
zobrazení: 2428
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Raritní nahrávka skupiny ABBA poprvé na CD

Vydáno dne 28. 11. 2011 (4060 přečtení)
Na novém charitativním 2 CD vychází dosud nevydaná nahrávka.

Americká organizace Broadway Cares, která se věnuje šíření povědomí o nemoci AIDS a sbírkám finančních prostředků na boj s chorobou vydává vánoční 2 CD nazvané Carols for a Cure Volume 13. Jedná se o již třináctý díl vánočních písní v podání zpěváků z různých muzikálů hraných na Broadwayi. Na letošním dílu se písní Hark! The Herald Angels Sing podílí i ansámbl muzikálu Mamma Mia! Zajímavější je však fakt, že této skladbě předchází krátký úryvek švédské vánoční písně Nu är det jul igen v podání skupiny ABBA, tak jak ji zazpívali v západoněmecké rozhlasové show Hitparade v roce 1981. Je to vůbec poprvé, co se tato nahrávka oficiálně objevuje na CD. Desku je možné si objednat v e-shopu organizace Broadway Cares. Pozor, na obalu CD není píseň Nu är det jul igen uvedená.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 318 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.carlmagnuspalm.com, www.abba-intermezzo.de, broadwaycare
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.