The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

Tour 1979 - 18
Tour 1979
zobrazení: 2875
známka: 2.33

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Chess på Svenska v Göteborgu

Vydáno dne 13. 03. 2012 (2240 přečtení)
Göteborgská Opera uvede letos na podzim novou verzi muzikálu Chess ve švédštině.

Pod vedením režisérky Miry Bartov se připravuje „aktualizovaná verze národního pokladu jménem Chess“. Nové nastudování populárního muzikálu uvede Göteborgs Operan, kde se hrála v roce 1996 i Kristina Från Duvemåla. Dirigentem bude Anders Eljas, který hudbu pro muzikál Chess aranžoval a vedl Londýnský symfonický orchestr při nahrávání původního alba i během evropského turné v roce 1984.
 
S využitím komiksové grafiky produkční tým vytváří aktualizovanou verzi tohoto národního klenotu. Dnešní věčně sledovaná společnost slouží jako metafora pro studenou válku a my se soustředíme na šachový turnaj před zraky televizních kamer.
 
Dva šachisté – Freddie a Anatoly – představují dva protipóly. Jeden si dobrovolně libuje v pozornosti médií, zatímco druhý trpí nuceným sledováním. Anatolyho manželka Svetlana je ženou, která se stará o všechno, ale ztrácí svého manžela, zatímco Freddieho přítelkyně Florence představuje svobodnou ženu, která má všechno, ale ztrácí samu sebe. Během několika bouřlivých dní se tyto čtyři životy převrátí vzhůru nohama. Ve chvíli, kdy šampionát končí, není žádná z postav stejná jako dřív.
 
Režisérka Mira Bartov debutovala v režisérském křesle v roce 2010 v Ženevské Opeře. Hlavních rolí se zhostili Philip Jalmelid (Anatoly), Evelyn Jons (Florence), Christopher Wollter (Freddie) a Nine Pressing (Svetlana).
 
Toto nové zpracování muzikálu bude mít premiéru 8. září a poběží do 31. prosince. Vstupenky jsou již v prodeji.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.