The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 11
..
zobrazení: 2908
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Agnetha zazpívala živě na koncertě v Londýně

Vydáno dne 17. 11. 2013 (2522 přečtení)
Agnetha dostává svému léta opakovanému "nikdy neříkej nikdy".

Agnetha opět překvapila své fanoušky, když 12. listopadu vystoupila společně s Garym Barlowem na charitativním koncertě Children In Need Rocks pořádaném BBC v londýnském Hammersmith Eventim Apollo. Zazpívali naživo duet I Should Have Followed You Home z Agnetina nejnovějšího alba A. Vystoupení pak zopakovali o den později na druhém z koncertů určených na podporu organizace Children In Need, která pomáhá postiženým dětem a mladým lidem. Amatérský záznam z úterního vystoupení můžete shlédnou níže.Jinak Agnetha pokračuje v propagaci svého alba a poskytuje jeden rozhovor za druhým. V interview pro německý list Die Welt se zmínila, že se možná plánuje "něco" na oslavu 40. výročí vítězství skupiny ABBA v soutěži Eurovize v dubnu 1974. To samozřejmě rozvířilo vlnu spekulací o návratu skupiny, nutno ale přiznat, že Agnetha o ničem podobném nemluvila. Švédský deník Dagens Nyheter dokonce kvůli tomu kontaktoval Bennyho, který k tomu řekl: "Bylo by asi nejlepší, kdybyste se zeptali jí (Agnethy). Ale myslím, že bych o tom asi něco věděl, kdyby se něco chystalo." Musíme se tedy nechat překvapit :-)

Universal také potvrdil vydání Deluxe verze alba A s bonusovým DVD, a to 22. listopadu 2013 v Německu. Mezinárodní verze vyjde o něco později.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abba-intermezzo.de, www.youtube.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.