The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 19
...
zobrazení: 3154
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Repliky Björnovy "hvězdné" kytary na prodej

Vydáno dne 05. 04. 2014 (2298 přečtení)
Přesné kopie legendární stříbrné kytary ve tvaru hvězdy jsou nyní k dostání přes oficiální obchod ABBA The Museum.

Původní kytaru navrhnul a ručně vyrobil Göran Malmberg na zakázku pro Björna Ulvaeuse. Poprvé ji Björn použil v roce 1974, když ABBA vystupovala v soutěži Eurovize s písní Waterloo. Originál je vystaven v permanentní expozici muzea skupiny ABBA ve Stockholmu.

Na oslavu 40. výročí vítězství Abby v Eurovizi nyní ABBA The Museum pod dohledem Görana Malmberga nechalo vyrobit padesát přesných replik této kytary. Všechny jsou individuálně očíslované a podepsané Björnem Ulvaeusem a Göranem Malmbergem. Dodávány jsou v designovém obalu ve tvaru hvězdy a k dostání jsou nyní přes e-shop ABBA The Museum za necelých 1700 €.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbathemuseum.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.