The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA v bílém
ABBA v bílém
zobrazení: 6564
známka: 4.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Mamma Mia! přichází do Prahy - v češtině!

Vydáno dne 08. 05. 2014 (4369 přečtení)
Muzikál Mamma Mia! se po patnácti letech od své premiéry na londýnském West Endu a po nesčetných cizojazyčných verzích dočká i překladu do češtiny a uvedení v České Republice.Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů, který se uváděl už v 327 světových metropolích v patnácti různých jazycích, nyní v překladu Adama Nováka přichází i do Prahy. Od prosince letošního roku se bude hrát ve velkém sále Kongresového centra Praha v režii Antonína Procházky. V hlavních rolích  vystoupí například Alena Antalová, Leona Machálková či Daniela Šinkorová (alternují v roli Donny), dále pak třeba Pavel Vítek, Petr Kolář, Roman Vojtek, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Jaroslava Kretchmerová a další.

Dvě premiéry se odehrají 12. a 13. prosince od 19:00, o den dříve je pak naplánováno jedno předpremiérové vystoupení. Vstupenky jsou již v předprodeji přes TICKET ART nebo TICKETPORTAL v cenových relacích od 390 do 890 Kč. Všechny důležité informace najdete na oficiálním webu muzikálu www.mammamiamuzikal.cz.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.mammamiamuzikal.cz
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.