The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 5
.
zobrazení: 4535
známka: 2.67

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

V září vyjde Björnova nová knížka

Vydáno dne 08. 06. 2014 (3018 přečtení)
Kniha, určená především dětem, se bude jmenovat Sagan Om ABBA (Příběh Abby).

 Sagan Om ABBA
6. dubna 2014 se jako součást oslav 40. výročí skupiny ABBA v ABBA The Museum vysílal krátký film POP-saga, jehož autorem je Björn Ulvaeus. Vypráví v něm příběh dvou ctižádostivých mladých skladatelů a jejich pěvecky nadaných přítelkyň, od počátků na švédských folkparks, přes vítězství v Eurovizi po celosvětový úspěch a nakonec rozchod skupiny v roce 1982.

Teď vydavatelství Fri Tanke, které Björn z části vlastní, oznámilo, že Sagan Om ABBA v září vyjde v podobě 64-stránkové knihy s ilustracemi Oly Skogänga.

Příběh je určený především dětem a Björn věnuje veškerý výtěžek z prodeje nadaci Barncancerfonden, která se věnuje dětským maligním onemocněním.

První Björnova kniha The Little White Piano (Malý bílý klavír) vyšla původně v roce 2010. Nová edice s ilustracemi Maji Lindberg pak byla vydána začátkem letošního roku a je dostupná v angličtině, švédštině, němčině, ruštině a finštině. Je k dostání exkluzivně v obchodě ABBA The Museum.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.