The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

.. - 6
..
zobrazení: 3036
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Chess Deluxe Edition

Vydáno dne 26. 10. 2014 (2299 přečtení)
K 30. narozeninám původního dvojalba muzikálu Chess vychází jeho remasterovaná a o bonusy rozšířená verze.

Celý název zní Chess - The Original Recording, Remastered Deluxe Edition. Pod ním se skrývá třídiskové vydání původního muzikálu (2CD + DVD). Na audio části najdeme muzikál rozšířený o tři bonusové nahrávky: Press Conference, Intro Mountain Duet / Der Kleine Franz a instrumentální verzi písně Anthem. DVD pak nabízí dokument SVT z roku 1984 Magasinet Special Chess a původní videoklipy k písním One Night In Bangkok, Nobody's Side, The Arbiter, I Know Him So Well a Pity The Child. Deluxe verze muzikálu Chess vychází 24. listopadu.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclubshop.nl
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.