The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage

To je název nového alba, které vychází 5. listopadu, a také projektu holografických koncertů, které začnou na jaře 2022 v Londýně. První dvě písně z nového alba - I Still Have Faith In You a Don't Shut Me Down už vyšly na singlech a je možné je přes stránky ABBA Voyage objednat. U našich distributorů je bohužel zatím ticho po pěšině...

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 20
.
zobrazení: 2639
známka: 2.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Chess Deluxe Edition

Vydáno dne 26. 10. 2014 (2441 přečtení)
K 30. narozeninám původního dvojalba muzikálu Chess vychází jeho remasterovaná a o bonusy rozšířená verze.

Celý název zní Chess - The Original Recording, Remastered Deluxe Edition. Pod ním se skrývá třídiskové vydání původního muzikálu (2CD + DVD). Na audio části najdeme muzikál rozšířený o tři bonusové nahrávky: Press Conference, Intro Mountain Duet / Der Kleine Franz a instrumentální verzi písně Anthem. DVD pak nabízí dokument SVT z roku 1984 Magasinet Special Chess a původní videoklipy k písním One Night In Bangkok, Nobody's Side, The Arbiter, I Know Him So Well a Pity The Child. Deluxe verze muzikálu Chess vychází 24. listopadu.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbafanclubshop.nl
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.