The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 12
.
zobrazení: 3024
známka: 4.25

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Přerušení činnosti The ABBA Wonder

Vydáno dne 17. 01. 2015 (3380 přečtení)
Po dlouhém zvažování jsem se bohužel rozhodl nepokračovat momentálně v aktualizacích zdejších stránek

Nechce se mi ani věřit, že tyto stránky fungují už devět let. Za tu dobu se rozrostly do, troufám si říct, úctyhodných rozměrů a neopouštějí se mi snadno. Loňský rok byl ale pro mě velice náročný, přibylo mi spousta pracovních i rodinných povinností. Úvahy o přerušení činnosti The ABBA Wonder mě provázejí už hodně dlouho, rok 2014 byl však z pohledu fanouška skupiny ABBA natolik zajímavý, že mě udržel alespoň částečně v činnosti zdejšího redaktora. Jak jste si ale jistě všimli, frekvence příspěvků nebyla zdaleka taková, jakou by si 40. výročí Waterloo zasloužilo.

Letošní rok pro mě bude, zdá se, ještě náročnější, a proto si alespoň od ABBA Wonder beru "dovolenou". Je možné, že se k němu po čase s chutí zase vrátím, ale z historie známe minimálně jeden případ, kdy "dočasná" přestávka trvá už přes 30 let... :-) Takže nechci nic slibovat.

Pokud by se našel někdo, kdo by měl chuť tento web po redakční stránce převzít, může počítat s mojí asistencí, případně s občasnou publikační činností. Případní zájemci se mi můžou ozvat buď prostřednictvím zdejšího fóra nebo na mail Isil@seznam.cz.

Jinak bych chtěl poděkovat všem pravidelným i nepravidelným čtenářům The ABBA Wonder za přízeň a pozdravit všechny, s nimiž jsem se zde "setkával". Pro získávání informací o naší čtveřici doporučuju stránky uvedené v sekci Odkazy. Nepřehlédněte zejména chystanou reedici slavné knihy The Complete Recordins Sessions! (Bližší info na www.carlmagnuspalm.com). Myslím, že to je událost, která vyváží řadu těch loňských výročních...

Přeju všem všechno dobré v novém roce 2015 a těším se na případné setkání mimo tyto stránky (o čemsi se začalo mluvit na fóru, tak třeba to dotáhneme.) Mějte se fajn!

Michal (alias Isil)

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.