The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 14
.
zobrazení: 2589
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA se vrací

Vydáno dne 27. 04. 2018 (1451 přečtení)
Nemyslitelné se stalo skutečností a proto zcela výjimečně přeruším mlčení tohoto webu...

Pravděpodobně jste tu novinu už všichni zaznamenali, protože Internet je toho plný. Ne, tentokrát to není fáma, ani novinářská kachna. Agnetha, Benny, Björn a Frida dnes skutečně vydali oficiální prohlášení, ve kterém potvrzují, že se společně sešli po více než 35 letech v nahrávacím studiu a společně nahráli dvě nové písně "I Still Have Faith In You" a "Don't Shut Me Down". První z nich se představí v prosinci v novém televizním speciálu BBC, kde ji zahraje ABBA v podobě digitálních Avatarů (kteří se později vydají na světové turné, ale to už je zase jiný příběh, o kterém jste už jistě také slyšeli). Nalaďme se tedy v létě filmem Mamma Mia! Here We Go Again a těšme se na Vánoce! Zdravím všechny, kdo sem ještě někdy nahlédnou!

[Akt. známka: 1,40 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.