The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

Vesele historky z nataceni - 1
.
zobrazení: 5036
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Kristina v Carnegie Hall

Vydáno dne 14. 05. 2009 (5864 přečtení)
Anglická verze muzikálu Kristina Från Duvemåla se v září představí v koncertní podobě americkému publiku.

Slovy oficiálních stránek muzikálu www.kristinathemusical.com: "Od tvůrců Mamma Mia! a Chess přichází nové mistrovské dílo." Koncertní verze se odehraje dva večery po sobě - 23. a 24. září - v newyorkské Carnegie Hall. Vstupenky se začnou prodávat 31. května a bude je možné zakoupit buď telefonicky na čísle 212 247 7800 nebo přes webové stránky www.carnegiehall.org. Obsazení zatím není známo, ale detaily by se měly v nejbližší době objevit na oficiálních stránkách muzikálu, kde je možné se i zaregistrovat a dostávat pak aktuální informace e-mailem.


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.