The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 15
.
zobrazení: 2768
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Oficiální oslava 40. výročí skupiny ABBA

Vydáno dne 09. 02. 2014 (2703 přečtení)
Vydavatelství Universal Music oznámilo, že oficiální oslava čtyřiceti let celosvětových úspěchů skupiny ABBA proběhne v Londýně v pondělí 7. dubna 2014.

ABBA – The Official International Anniversary Party se bude konat v londýnském muzeu Tate Modern a je připravována ve spolupráci s vydavatelstvím Max Ström Publishing, které při této příležitosti oficiálně zahájí prodej knihy, popisované jako jedna z nejprestižnějších hudebních knih všech dob, a to ABBA – The Official Photo Book.


Vedle křtu této publikace proběhne na oslavě jednodenní ABBA výstava a ABBA diskotéka. K dispozici je pouhých tisíc vstupenek (za 25 Liber), nabídka byla rozesílána výhradně e-mailem pouze vybraným fanouškům a každý si může zakoupit maximálně dva lístky.

Kromě oficiální oslavy Universal připomene slavné vítězství skupiny ABBA v soutěži Eurovize vydáním dvou specialit. Jednou z nich je už dříve zmiňovaná Deluxe edice alba Waterloo, druhou pak velice limitovaná edice vinylového 7" picture disc singlu, který bude obsahovat švédskou a anglickou verzi písně Waterloo. Singl se na malou chvíli objevil v nabídce Bengans, nyní je však možné ho předobjednat pouze přes obchod holandského ABBA Fan Clubu (www.abbafanclubshop.nl).Objevily se rovněž zatím neoficiální informace, že živé album se záznamem koncertu z Wembley skutečně vyjde, dokonce prý byl už zvolen poslední ze šesti koncertů, které v legendární aréně ABBA odehrála. Měl by vyjít v kompletní podobě (včetně Agnetiny písně I'm Still Alive, která zůstává zatím oficiálně nevydaná), jen sólové vystoupení Tomase Ledina s jeho vlastní písní Not Bad At All bude vynecháno.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbasite.com, www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.