The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

... - 18
...
zobrazení: 3167
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBAWORLD v Londýně od ledna 2010

Vydáno dne 30. 11. 2009 (4497 přečtení)
Oficiální multimediální výstava ABBAWORLD začne v londýnském veletržním areálu Earls Court už 27.1.2010.

Tisková zpráva: ABBAWORLD, výstava schválená a podporovaná členy skupiny ABBA, bude mít svou úžasnou, flitry posetou světovou premiéru v londýnském areálu Earls Court 27. ledna 2010. Tento vysoce interaktivní zážitek vezme návštěvníky na ohromující cestu po pětadvaceti místnostech ABBAWORLDu nabitých exkluzivní hudbou, videoklipy a nikdy předtím nevystavovanými upomínkovými předměty z osobních sbírek nejoblíbenějších světových popových ikon: Agnethy, Bennyho, Björna a Fridy.
 
Putování začne úchvatným úvodním filmem od kritikou uznávaného režiséra Jonase Åkerlunda a výstavou návštěvníky povede bezplatný audio průvodce.
 
Fenomén skupiny ABBA oživí interaktivní atrakce, mimo jiné např. jedna nazvaná „Perform with ABBA“ (Vystupuj s Abbou), která umožní fanouškům vystoupit na jeviště společně s jejich idoly v ohromující 3D holografické iluzi. V „Tretow MIX Challenge“ (Tretowova mixážní výzva)  zase budete mít možnost remixovat nahrávky a pokusit se rekonstruovat pověstný ABBA zvuk, „ABBA Quiz“ pak otestuje vaše znalosti. Budete mít i možnost zazpívat si a zatančit se skupinou ABBA a vidět se jako součást videoklipů.
 
V ceně lístku je zahrnuto nahrávání všech interaktivních atrakcí a návštěvníci si je mohou později znovu prohlédnou online na stránkách www.abbaworld.com, takže jejich zážitky budou žít dál, stejně jako hudba. Při vstupu do ABBAWORLDu každého vyfotografujeme a tato fotografie se objeví na mnoha místech výstavy – fanoušci se uvidí na obalech desek, na plakátech a proslulých fotografiích.
 
Je zcela zřejmé, proč byl pro světovou premiéru ABBAWORLDu vybrán Londýn. Spojené Království zaujímá v historii skupiny ABBA zvláštní místo – tady začala globální ABBA horečka po slavném vítězství písně Waterloo v soutěži Eurovize v Brightonu 1974. ABBA měla v Británii víc No.1 singlů než kdekoliv jinde na světě (jak už bylo řečeno, to není pravda – víc No.1 singlů měla ABBA např. v Irsku, Belgii nebo v Costa Rice – pozn. red.) a prostřednictvím veleúspěšného muzikálu Mamma Mia!, který se v Londýně hraje již 10 let, a stejnojmenného filmu, který se stal v Anglii nejúspěšnějším snímkem všech dob, získala ABBA zcela nové posluchače.
 
Švédská superskupina vytvořila legendární zvuk, který jim prodal téměř 400 miliónů desek a přiměl celý svět vstoupit na taneční parket. ABBA znovu píše historii skrze ABBAWORLD – interaktivní audiovizuální zážitek s jedněmi z nejoblíbenějších popových ikon na světě. Tato světová událost je výsledkem úzké spolupráce se všemi čtyřmi členy skupiny ABBA, což z ABBAWORLDu činí zásadní zážitek. ABBAWORLD přiblíží fanoušky k hudbě, jejímu kouzlu a vzpomínkám víc než cokoliv předtím.
 
Frida vzkázala: „Jménem Agnethy, Björna, Bennyho a sebe můžu řici, že je nám nesmírným potěšením, že můžeme být součástí ABBAWORLDu a máme tak možnost podělit se o naše skvělé zážitky s našimi fanoušky. Díky interaktivním částem je můžeme vlastně vůbec poprvé vzít přímo s sebou. Londýn má v našich srdcích zvláštní místo a těšíme se na světovou premiéru ABBAWORLDu v lednu.“
 
Vstupenky se začnou prodávat ve čtvrtek 3. prosince 2009 v 9:00 za 22 liber a lze je zakoupit přes portál www.livenation.co.uk.


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbaworld.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.