The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 4
ABBA World Revival
zobrazení: 54883
známka: 1.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Další cíl ABBAWORLDu: Austrálie

Vydáno dne 22. 02. 2010 (2540 přečtení)
Společnost Dainty Consolidated Entertainment ve spolupráci s Touring Exhibitions přivede v červnu 2010 putovní výstavu ABBAWORLD do australského Melbourne.

Austrálie byla první zahraniční zemí, která přijala skupinu ABBA doslova za vlastní. Videoklipy k písním Mamma Mia, SOS a I Do, I Do, I Do, I Do, I Do rozpoutaly u protinožců dokonalou ABBAmánii, která celý národ držela několik let. Každá čtvrtá domácnost vlastnila jejich album, singly i LP se prodávaly ve statisícových nákladech, legendární televizní speciál The Best Of ABBA sledovalo víc diváků, než první přistání na Měsíci v roce 1969. Vrcholu popularity dosáhla skupina v roce 1977, kdy se vydala na beznadějně vyprodané turné po australském kontinentu, aby zde odehrála jedny z největších koncertů své kariéry (např. na stadióně v Adelaide hráli pro 21,000 fanoušků, dalších asi 10,000, kteří nesehnali lístky, poslouchalo koncert venku). Celkem si je na 11 koncertech přišlo poslechnout 145,000 lidí. Agnetha na toto turné vzpomíná jako na "to nejneuvěřitelnější, co s Abbou zažila."

33 let po tomto legendárním turné přichází do Austrálie multimediální putovní výstava ABBAWORLD, která měla svou premiéru 26. ledna v Londýně. V červnu 2010 se přesune na melbournské Federation Square. Vstupenky se začnou prodávat v březnu. Australané se tak budou moci díky nejmodernějším multimediálním technologiím vydat na "dechberoucí putování hudbou, vzpomínkami a kouzlem skupiny ABBA, rekonstruovanými způsobem, jaký si nikdo nedokázal přestavit."[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbaworld.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.