The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Reklama

abba world revival

Soundman.cz - ozvučení, nahrávání, poradenství, akustická měření

Novinky

09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.

30.11.2014: Nové album BAO v roce 2015

Jsou to už dva roky, co vyšlo poslední CD skupiny Benny Anderssons Orkester, Tomten Har Åkt Hem. Nyní Benny potvrdil, že příští rok na jaře se BAO vrátí do nahrávacího studia. Vzhledem k značnému pracovnímu vytížení však skupina s největší pravděpodobností neuskuteční tradiční letní turné.
• archív novinek •

Galerie

. - 5
.
zobrazení: 4014
známka: 2.67

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBAWORLD míří do Prahy!

Vydáno dne 24. 03. 2011 (7348 přečtení)
Multimediální výstava ABBAWORLD zavítá letos na jaře i do České Republiky.

Velkolepá multimediální výstavní show ABBAWORLD zavítá na svém turné po světových velkoměstech i do Prahy.

"ABBAWORLD přichází do míst, kde jsme nikdy neměli možnost živě zahrát, když jsme ještě byli aktivní skupinou, a to je skvělé," říká Björn Ulvaeus. "Všem návštěvníkům přejeme příjemný zážitek."

Výstava bude mít premiéru už 6. května 2011 ve Slovanském Domě v centru Prahy. Představí ji společnost Sony Music ve spolupráci s Viva Art Music.

"Na tuto výstavu se velmi těšíme," říká Zbyněk Knobloch, výkonný ředitel Sony Music ČR. "Je to výstava, která návštěvníkům umožní zapojit se a interagovat způsobem, jaký jsme si před několika lety nedokázali ani představit."

Magnus Danielsson, ředitel společnosti Touring Exhibitions, která ABBAWORLD produkuje, sleduje cestu výstavy po celém světě. "Je to velice úspěšné turné a naše zastávka v Maďarsku nám ukázala, že po skupině ABBA je v zemích, kde nikdy nevystupovali, obrovská poptávka. Teď nemusíte litovat, že jste nikdy neviděli Abbu živě - výstava ještě dodává tomuto zážitku novou dimenzi - můžete si s nimi přímo na jevišti zazpívat."

Vstupenky budou v prodeji od 24. března 2011 v síti TicketPro.

Veškeré informace o výstavě najdete na nově zřízeném webu www.abbaworld.cz
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 313 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbaworld.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.