The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 17
.
zobrazení: 3064
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBAWORLD odstartuje v Londýně

Vydáno dne 12. 09. 2009 (3815 přečtení)
Putovní multimediální výstava ABBAWORLD bude mít světovou premiéru letos na podzim v cetru Londýna.

Tisková zpráva:

ABBAWORLD se zřejmě stane jednou z nejlákavějších atrakcí Londýna, neboť přivede fanoušky ke skupině blíž než kdykoliv předtím díky využití nejmodernějších technologií a uvedením dosud neznámých videozáznamů a upomínkových předmětů na 30000 čtverečních stopách.

Magnus Danielsson, ředitel společnosti Touring Exhibitions, která stojí za projektem oslavujícím legendární skupinu, se na premiéru těší: "Pokračujeme přesně podle plánu a našli jsme dokonalé místo pro světovou premiéru ABBAWORLD."

Přesné místo vybrané pro světovou premiéru ABBAWORLD se přísně tají, dokud neproběhnou všechny nezbytné přípravy. Je však známo, že jde o lokalitu někde v srdci londýnského West Endu v blízkosti hromadné dopravy a že splní nejvyšší očekávání fanoušků skupiny ABBA.

"Je na místě, že ABBAWORLD bude mít premiéru právě ve Spojeném Království - skupina zde měla víc No.1 singlů než kdekoliv jinde na světě. (to je zcestná informace - v Británii měla ABBA 9 No.1 singlů, např. v Irsku ale 12, v Belgii 16 a v Costa Rice dokonce 21 - pozn. red.) Jsem opravdu nadšený, že se můžu podílet na nečem, co už teď vyvolává obrovskou vlnu zájmu," říká Phil Bowdery, ředitel společnosti Touring for Live Nation, místní promotér projektu ABBAWORLD.

Podrobnosti o místě konání, premiéře, datum zahájení prodeje vstupenek a možnosti jejich zakoupení budou oznámeny později.

O projektu ABBAWORLD

ABBAWORLD je unikátní putovní výstava plná hudby, originálních kostýmů, historie, fotografií, nástrojů a nikdy předtím nevystavovaných upomínkových předmětů z dob největší slávy skupiny ABBA. ABBAWORLD je interaktivním zážitkem využívajícím nejmodernější technologie z oblasti zvuku, obrazu, multimédií a komunikace. Je to jediná výstava svého druhu a upomínkové předměty schválili přímo členové skupiny ABBA. Většinu z nich dodali exkluzivně členové legendárního kvarteta: Anni-Frid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus a Agnetha Fältskog.[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.