The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 5
ABBA World Revival
zobrazení: 2925
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Frida s Björnem na premiéře ABBAWORLDu

Vydáno dne 27. 01. 2010 (3822 přečtení)
Včera večer v londýnském veletržním areálu Earl's Court Anni-Frid Lyngstad a Björn Ulvaeus oficiálně zahájili multimediální výstavu ABBAWORLD.

Oba členové skupiny ABBA poděkovali organizátorům za jejich dlouholetou práci. Frida prozradila, že během odpoledne se s Björnem vydali na prohlídku výstavy a výborně se bavili. Byla obzvlášť nadšená z interaktivních prvků a řekla, že se s Björnem aktivně zapojili a zjistili, že "nejsme tak dobří jako kdysi, ale ani špatní."

Generální ředitel Universal Music International Lucian Grainge představil dvojici s poklonou profesionalismu skupiny ABBA. Také promluvil o tom, jak dobře se s nimi spolupracuje. Potom odhalil trofej na oslavu 375 miliónů prodaných nosičů. "Další už ne!", zavtipkoval Björn.

Z Magnuse Danielssona, ředitele společnosti Touring Exhibitions, vyzařovala úleva nad tím, že se ABBAWORLD konečně otevírá a poděkoval bývalým členům skupiny ABBA za jejich účast na projektu. Také připomenul, že bylo potěšení spolupracovat s kanceláří Görel Hanser a Mono Music.[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.icethesite.com
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.