The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 12
ABBA World Revival
zobrazení: 2373
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

O čem se píše...

Nová Björnova kniha exkluzivně v ABBAWORLDu

Vydáno dne 06. 03. 2010 (4100 přečtení)
Björn Ulvaeus vydal při příležitosti zahájení putovní výstavy ABBAWORLD pohádkovou knížku The Little White Piano (Malé bílé piáno), která se prodává exkluzivně pouze na výstavě. Björnův autorský honorář putuje na charitu - konkrétně je věnován společnosti Nordhoff Robbins, která se zabývá muzikoterapií.

Příběh se točí kolem piána, které je v současnosti vystavené v ABBAWORLDu, na němž Björn s Bennym složili mnohé z písní skupiny ABBA. Björna inspirovala návštěva staré chatky na jednom ze stockholmských ostrovů, ve které s Bennym Anderssonem v dobách Abby psali.

"To malé bílé piáno tam jen tak stálo a usazoval se na něm prach a teď po všech těch letech se má vydat na to úžasné putování s ABBAWORLDem. Ten příběh si prostě sám říkal o to, aby ho někdo napsal," říká Björn.

Magnus Danielsson, ředitel společnosti Touring Exhibitions, která stojí za projektem ABBAWORLD, říká, že knížka dává výstavě zcela nový rozměr: "Když jsme se dozvěděli, že Björn napíše exkluzivně pro ABBAWORLD knížku od klavíru, který vystavujeme, byli jsme nadšení. Příběh odráží skromný původ skupiny ABBA a jejich hudby a doplňuje naši rekonstrukci jejich skladatelské chatky na naší výstavě velmi dojemným způsobem."

Knihu The Little White Piano je možné zakoupit v oficiálním obchodě ABBAWORLDu pouze na výstavě. Jeden výtisk podepsaný Björnem Ulvaeusem bude vydražen na stránkách www.abbaworld.com. Celý výtěžek aukce bude věnován společnosti Amnesty International.[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

| Autor: Michal | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.abbaworld.com, www.abba-world.net
Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.