The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 4
.
zobrazení: 3635
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Luxusní reedice alba Arrival potvrzena!

Vydáno dne 16. 06. 2006 (4377 přečtení)
Klasické album z roku 1976 vyjde na podzim v dvoudiskové CD + DVD verzi s unikátními televizními vystoupeními skupiny a naváže tak na podobně zpracovanou reedici alba Waterloo z roku 2004 (kterou pravděpodobně obsahem ještě překoná!!).

Předběžný termín vydání této „Luxusní edice“ je říjen 2006. Album původně vyšlo v říjnu 1976 a je jednou z nejúspěšnějších desek skupiny. Zajistilo ABBĚ první místo v LP žebříčcích nejméně deseti zemí a mnohde se stalo nejprodávanějším albem roku 1977.
 
Plánovaná reedice, která je současně oslavou 30. výročí vydání původního LP, bude obsahovat dva disky. Na prvním se objeví vlastní album Arrival rozšířené o příslušné bonusy. Druhý disk představí klasická vystoupení ABBY z televizních archívů, z nichž některá od jejich prvního odvysílání prakticky téměř nikdo neviděl. Všechen materiál bonusového DVD bude v tomto formátu vydán vůbec poprvé.
 
Plánování obsahu DVD je téměř u konce a v současné chvíli je známo, že hlavním lákadlem bude výborný televizní speciál ABBA-Dabba-Dooo!! z roku 1976, který obsahuje rozhovory se členy skupiny a rovněž osm z deseti písní z alba Arrival ve vizuální podobě. Všechny písně budou nově synchronizovány s nejnovějšími remasterovanými verzemi zvukových stop. To se netýká živých verzí Why Did It Have To Be Me a Dum Dum Diddle a původního mixu When I Kissed The Teacher (odlišného od albové verze), které se objeví v původně odvysílané podobě. Konečný obsah DVD bude oznámen do konce června.
 
CD:
When I Kissed The Teacher / Dancing Queen / My Love, My Life / Dum Dum Diddle / Knowing Me, Knowing You / Money, Money, Money / That’s Me / Why Did It Have To Be Me / Tiger / Arrival / Bonusy: Fernando / Happy Hawaii / Fernando (Spanish) / La Reina Del Baile / Conociédome, Conociédote / Fernando (Swedish – sólová verze z alba Frida Ensam)
 
DVD:
ABBA-Dabba-Dooo!! – zbytek bude oznámen co nevidět :-)

Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.