The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA - raritky z koncertu - 2
.
zobrazení: 2708
známka: 2.40

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Arrival Deluxe Edition – CD + DVD plné rarit

Vydáno dne 02. 07. 2006 (5028 přečtení)
Universal konečně odhalil finální podobu reedice alba Arrival a podle všeho se máme skutečně na co těšit!

Jak už jsme vás informovali, luxusní edice alba Arrival, která má vyjít v říjnu letošního roku, se bude skládat ze dvou disků – jednoho CD (vlastní album + 6 bonusů) a jednoho DVD. Už dříve bylo známo, že hlavním lákadlem DVD bude televizní speciál SVT ABBA-Dabba-Dooo!!, ale teď už je jasné, že ani ostatní materiál  nezůstane svou atraktivitou nijak pozadu. Ostatně posuďte sami – tady je popis obsahu celého DVD:
 
1. ABBA-Dabba-Dooo!!

Legendární televizní speciál z listopadu 1976 byl prvním pořadem, který poskytnul hlubší pohled na ABBA fenomén. Obsahuje rozhovory se skupinou a jednotlivými členy. V tomto hodinovém pořadu zaznělo celkem osm písní z alba Arrival – Dancing Queen se objevila v podobě všem známého promo klipu (je to ten, který můžete vidět na DVD The Definitive Collection nebo ABBA Gold), ale klipy k ostatním písním byly natočeny speciálně pro tento program. Pro úplnost dodám, že jde o písně Knowing Me, Knowing You; When I Kissed The Teacher (videoklip je dostupný na DVD The Definitive Collection, ale zde bude v původní verzi s jiným zvukovým mixem); Dum Dum Diddle (live); My Love, My Life; Money, Money, Money; Tiger; Why Did It Have To Be Me (live)
 
2. Dancing Queen

Z německého televizního speciálu The Best Of ABBA / Musikladen Extra z ledna 1976.
 
3. Fernando

Z pořadu Top Of The Pops (duben 1976), obsahuje jiný mix písně.
 
4. Happy Hawaii

Animovaná verze Happy Hawaii se měla původně objevit v plánovaném seriálu kreslených klipů ABBY. Od tohoto projektu se nakonec upustilo, ale naštěstí ne dříve, než byl unikátní klip k Happy Hawaii dokončen.
 
5. Dancing Queen – nahrávání

Raritní záběry z nahrávání nejznámější písně ABBY ve studiu. Ačkoliv některé části se objevily v jiných pořadech, tento výběr bude obsahovat všechny dostupné záběry z natáčení, tak jak byly původně odvysílány ve švédském dokumentu Mr. Trendsetter z roku 1975.
 
6. ABBA v Londýně, listopad 1976
 
Pohled na propagační návštěvu ABBY v Londýně při příležitosti vydání alba Arrival. Jde o kompletní reportáž z této návštěvy v podobě, v jaké byla odvysílána v listopadu 1976 v pořadu Nationwide (od té doby ji nikdo neviděl).
 
7. Úspěch ABBY v roce 1976 – reportáž ze zpráv
 
Tato reportáž zachycuje ABBU na vrcholu jejich slávy v roce 1976. Byla původně odvysílána v Rapportu švédské televize (obdoba našich Událostí) v prosinci 1976.
 
8. – 9. Televizní reklamy na album Arrival
 
Dvě televizní reklamy na album Arrival, odvysílané původně v Británii počátkem roku 1977.
10. Galerie obalů
 
Fotografie obalů alba Arrival a singlů z této desky z celého světa.

Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.