The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.
.
zobrazení: 5319
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Super Trouper Deluxe - obsah

Vydáno dne 06. 03. 2011 (7602 přečtení)
Minulý týden bylo oficiálně oznámeno datum vydání luxusní reedice alba Super Trouper. Teď už je i známo, na co přesně se můžeme 9. května těšit.

Deluxe verze alba Super Trouper už tradičně sestává ze dvou disků – CD a DVD. Audio část bude obsahovat původní album plus několik bonusů. Všechny písně byly nově remasterovány speciálně pro tuto reedici a měly by znít lépe než kdykoliv předtím. Nejzajímavějším bonusem v CD části je bezpochyby původní dlouhá verze On And On And On ve stereo verzi, která byla nalezena teprve nedávno. Dosud byl dostupný pouze mono mix použitý pro videoklip k této písni.
 
DVD obsahuje několik televizních vystoupení s písněmi z alba Super Trouper – žádné z nich se dosud na DVD neobjevilo. To samé platí pro historický dokument Words And Music v produkci Polar Music International, v němž členové skupiny mluví o albu Super Trouper bezprostředně po jeho dokončení.
 
 Zcela novým příspěvkem je pak krátký film nazvaný Somewhere In The Crowd There's You – On Location With ABBA. Jde o úplně nové video, které obsahuje materiál natočený během večera, kdy ABBA a Rune Söderqvist shromáždili skupinu přátel a lidí od cirkusu, aby vytvořili tu dobře známou velkolepou fotografii, která se objevila na obalu desky Super Trouper. Tyto archivní záběry ležely nepovšimnuty v trezoru 30 let, aniž byly kdykoliv zveřejněny – až doteď.
 
 Jako bonus se pak na DVD objeví původní videoklipy k písním Super Trouper a Happy New Year. Oba obsahují záběry z večera, kdy došlo k nafocení fotografií pro obal alba a dávají nám možnost ještě více nahlédnout do událostí té noci. Tyto záběry natočil Lasse Hallström a jsou úplně jiné než ty, které se objeví v dříve zmíněném novém videu. Natáčel je úplně jiný tým. Videoklipy k oběma písním jsou nově restaurované a remasterované – klip Super Trouper byl v této verzi vydán už loni na CD+DVD ABBA Gold Special Edition. Restaurovaný klip k Happy New Year se však na Super Trouper Deluxe Edition objevuje úplně poprvé.
 
A teď už jen kompletní tracklist:
 
CD:

01 Super Trouper
02 The Winner Takes It All
03 On And On And On
04 Andante, Andante
05 Me And I
06 Happy New Year
07 Our Last Summer
08 The Piper
09 Lay All Your Love On Me
10 The Way Old Friends Do

bonusy:

11 Elaine
12 On And On And On (dlouhá verze, stereo mix)
13 Put On Your White Sombrero
14 Andante, Andante (španělská verze)
15 Felicidad

DVD:

01 ABBA v německé televizi (Show Express, ZDF): The Winner Takes It All; Super Trouper; On And On And On
02 Happy New Year (SVT)
03 Words And Music (dokument)
04 Somewhere In The Crowd There’s You – On Location With ABBA
05 Super Trouper (remasterovaný videoklip)
06 Happy New Year (remasterovaný videoklip)
07 Super Trouper TV reklama I (UK)
08 Super Trouper TV reklama II (UK)
09 Mezinárodní galerie obalů


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.