The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 9
ABBA World Revival
zobrazení: 4401
známka: 4.50

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Voulez-Vous Deluxe Edition

Vydáno dne 05. 09. 2009 (4393 přečtení)
Vypadá to, že luxusní reedice alba Voulez-Vous se letos nedočkáme.

Ian Cole na svém blogu v rámci webu ABBA World přináší nejnovější informace, které nejsou dobré, ale ani vyloženě špatné. Zatím to vypadá, že letošní rok nám tuto netrpělivě očekávanou reedici nepřinese, ale neznamená to, že nemůže vyjít za rok nebo někdy jindy. To, že předchozí Deluxe verze desek Arrival a The Album byly spjaty s 30. výročím jejich vydání, prý neznamená, že tomu tak musí být i u ostatních alb. Universal se údajně letos soustředil na vydání DVD ABBA In Japan. V budoucnu se tedy můžeme těšit nejen na Deluxe verzi alba Voulez-Vous, ale podobně mohou vyjít i alba "předarrivalovská", na které se zdánlivě zapomnělo.


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.