The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

.. - 5
..
zobrazení: 3201
známka: 2.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Super Trouper Deluxe Edition

Vydáno dne 24. 02. 2011 (5517 přečtení)
Rok se s rokem sešel a na cestě je další album ze série luxusních reedicí řadových alb skupiny ABBA.

V oficiálním prohlášení na ABBA The Site se dočteme, že vydání deluxe verze alba Super Trouper je naplánováno na 9. května 2011. Jedná se o sedmé studiové album skupiny ABBA, původně vydané v roce 1980, a obsahuje vedle slavné titulní písně i klasické hity jako The Winner Takes It All, Lay All Your Love On Me nebo píseň Our Last Summer, která se proslavila po letech díky muzikálu Mamma Mia!

Deluxe verze této desky bude opět dvoudisková. Na CD najdeme remasterovanou verzi původního alba společně s příslušnými bonusovými nahrávkami a na DVD potom sbírku raritních televizních vystoupení a archivních rozhovorů včetně dosud nevydaného materiálu. Bližší informace budou následovat příští týden.


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.