The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

ABBA World Revival - 4
ABBA World Revival
zobrazení: 3096
známka: 4.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA The Museum se vydá na světové turné

Vydáno dne 22. 12. 2008 (6557 přečtení)
Tisková zpráva z 15. prosince odhaluje nové plány pro muzeum skupiny ABBA, které mělo původně být od června novou turistickou atrakcí Stockholmu.

Tisková zpráva: "4. června 2009 se mělo v budově Velkého Celního Skladu ve Stockholmu slavnostně otevřít muzeum skupiny ABBA. Velké zpoždění renovačních prací na budově ovšem tyto plány zhatilo. Během podzimu se zakladatelé muzea, Ewa Wigenheim-Westman a Ulf Westman, snažili celému projektu zajistit budoucnost. Tohoto cíle bylo nakonec dosaženo. Projekt prodali společnosti Touring Exhibitions AB, která na oplátku umožní zakladatelům podílet se na vytvoření výstavy.

Ukázalo se, že nalézt nové vhodné místo ve Stockholmu, kde by bylo možné muzeum v létě 2009 otevřít, je obtížné. Proto Ewa s Ulfem vytvořili putovní koncept v podobě mobilní výstavy, kterou noví majitelé vyšlou na světové turné. O místě první výstavy ještě nebylo rozhodnuto, ale probíhají jednání na mezinárodní úrovni s jednotlivými zájemci.

„Jsme velice šťastní, že ABBA The Museum zahájí letos v létě provoz, i když v jiné podobě. Budeme se podílet na dokončení interaktivní výstavy, kterou jsme vytvořili, ale také v rámci nové společnosti využijeme všechny znalosti a zkušenosti, které jsme získali při práci na tomto projektu, a budeme vyvíjet nové koncepce ohledně turistického ruchu. Švédsko obecně a Stockholm zvláště mají obrovský nevyužitý turistický potenciál a v této oblasti budeme působit s využitím našich znalostí a obchodního ducha,“ říká Ulf Westman, generální ředitel společnosti Attraction Design AB."

Na oficiálních stránkách ABBA The Museum se o putovní výstavě píše toto: "Unikátní putovní výstava plná hudby, původních kostýmů, historie, fotografií, hudebních nástrojů a nikdy předtím nevystavených upomínkových předmětů z dob největší slávy skupiny, to je ABBA The Museum - interaktivní zážitek využívající nejmodernějších technologií z audiovizuální oblasti, multimédií a komunikace. Je to jediná výstava svého druhu provozovaná se souhlasem členů skupiny ABBA, čítající více než 750 kusů upomínkových předmětů. Většinu z nich exkluzivně zapůjčili Anni-Frid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus a Agnetha Fältskog."

Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.