The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 4
.
zobrazení: 3082
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

ABBA The Museum otevírá 7. května 2013

Vydáno dne 11. 12. 2012 (4180 přečtení)
Dlouho očekávané muzeum skupiny ABBA připravované ve Stockholmu oficiálně oznámilo datum zahájení provozu.Vstupenky na první tři týdny (7. - 31. května) vejdou do prodeje ve čtvrtek 13. prosince 2012. Zájem je obrovský jak ve Švédsku, tak po celém světě.

V říjnu Björn Ulvaeus informoval švédský i mezinárodní tisk o plánech na zbudování muzea skupiny ABBA. Současně Mattias Hansson, výkonný ředitel muzea, potvrdil, že muzeum bude součástí Švédské Hudební Síně Slávy na stockholmském ostrově Djurgården.

"Chceme být dostupní všem už od prvního dne provozu. Vzhledem k tomu, že spousta milovníků hudby a fanoušků skupiny ABBA žije mimo Švédsko, chceme jim nabídnout možnost získat vstupenky předem, abychom jim zajistili unikátní první návštěvu," říká Mattias Hansson.

Vstupenky

Pro ty, kdo dávají přednost neplánované návštěvě muzea v květnu, bude k dispozici omezené množství lístků na prodej přímo na místě. Zahajovací vstupenky budou stát 195 SEK, resp. 50 SEK pro děti mladší osmi let a budou časově rozdělené tak, aby se omezily fronty a všichni návštěvníci si mohli užít hudební zážitek naplno. Veškerý prodej lístků ve Švédsku i po světě má na starosti prodejce SJ; telefon +46771757575, SJ Resebutiker, webové stránky www.sj.se/abbathemuseum.

Muzeum

ABBA The Museum se stane domovem sebraného díla skupiny ABBA, které bude vystaveno v moderním, hudebním, interaktivním stylu, který dovolí posluchačům přiblížit se jejich oblíbené skupině. ABBA The Museum bude součástí nové Švédské Hudební Síně Slávy a vstupenky budou platit v celé budově. Kromě dvou stálých výstav nazvaných "Historie švédské populární hudby" a "Síň slávy" bude Švédská Hudební Síň Slávy hostit i přechodné hudební výstavy většinou ze současnosti.

Budova muzea má 5000m2, nachází se Djurgårdsvägen 68 ve Stockholmu, zahrnuje 2000m2 výstavní plochy, z níž značná část je věnovaná právě ABBA The Museum. Muzeum počítá s návštěvností 200 000 - 250 000 lidí za rok 2013.


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.