The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 19
.
zobrazení: 3292
známka: 5.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Kristina na Broadwayi

Vydáno dne 30. 09. 2006 (3528 přečtení)
Oficiální stránky anglické verze muzikálu zatím spí, ale přípravy na jeho uvedení na Broadwayi pomalu pokračují.

„Během léta dáme scénáři konečnou podobu,“ řekl Björn  deníku Aftonbladet. „Některé detaily vidí Američané jinak. Oni třeba nemůžou rozumět tomu, co to jsou ‚světlé jarní večery‘ (Ljusa Kvällar Om Våren – jedna z písní muzikálu, v níž si Kristina stýská po domově – pozn. překl.).
 
O obsazení švédských herců do broadwayské verze řekl: „Není to možné. Americká herecká obchodní společnost to nepovolila. Už jsme našli vhodné představitele pro všechny role krom Karl Oskara a Kristiny. Je těžké najít Kristinu – Helen Sjöholm nastavila příliš vysokou laťku.“
 
„Ze všeho nejvíc potřebujeme Kristinu,“ potvrdil Benny jiným švédským novinám. „O obsazení této role ještě není rozhodnuto. Jedno jméno, které mohu prozradit, je Alice Ripley, která bude hrát Ulriku. Je na Broadwayi hodně známá. Premiéra může být v rozmezí šesti měsíců až dvou let.“
 
Kevin Odekirk, který se účastnil zkoušek muzikálu v roli Roberta, na svých webových stránkách uvádí, že tuto roli bude hrát rovněž až bude muzikál uveden na divadelní prkna. Další jména zatím nejsou známa.

Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.