The ABBA Wonder

e-Časopis československého FanClubu skupiny ♠ABBA♠

Novinky

04.09.2021: ABBA Voyage
09.03.2015: The Complete Recording Sessions podruhé

První sbírka na nové vydání legendární knihy The Complete Recording Sessions byla bohužel neúspěšná. Autor nyní zahájil druhý (a poslední) pokus. Přispět tentokrát můžete za trochu pozměněných podmínek zde. Pokud bude kampaň neúspěšná, kniha pravděpodobně v dohledné době nevyjde. Kdo tedy můžete, pomozte, prosím, tento projekt zrealizovat. Stojí za to!

28.01.2015: Sbírka na The Complete Recording Sessions

Dnes začala sbírka na aktualizovanou verzi legendární knihy The Complete Recording Sessions. Přispět můžete zde. Za příspěvek v minimální výši 750 SEK máte knihu a doručení po Evropě zdarma. Vítán je samozřejmě i jakýkoliv nižší příspěvek.
• archív novinek •

Galerie

. - 12
.
zobrazení: 3809
známka: 3.00

Motto:
"It´s only pop but we like it !"

Novinky

Koncertní verze Kristiny v USA

Vydáno dne 02. 11. 2007 (3463 přečtení)
Plánované uvedení muzikálu Kristina Från Duvemåla je odloženo na neurčito, Američané ale pravděpodobně budou mít možnost příští rok shlédnout dílo v koncertní podobě.

Minulý týden Benny Andersson prozradil deníku Dagens Nyheter, že na podzim 2008 by se v New Yorku mohlo odehrát koncertní představení Kristiny s kompletním hereckým obsazením, sborem a symfonickým orchestrem. Americké publikum tak bude mít možnost vyslechnout hudbu muzikálu, aniž by se podstupovala rizika spojená s uvedením plné divadelní verze. Podle reakcí se pravděpodobně autoři budou rozhodovat, jestli skutečně pustit Kristinu na Broadway nebo případně zorganizovat jen sérii koncertů.

Zdá se, že broadwayské zkoušky z března minulého roku s minimálním hudebním doprovodem daly tvůrčímu týmu šanci propracovat se příběhem až k samému "srdci" Kristiny. Teď s plánovanou orchestrální koncertní verzí Amerika konečně dostane příležitost slyšet hudbu muzikálu v její celé kráse.

Odvolání Carla-Johana Setha (soudí se s Bennym a Björnem o autorská práva k muzikálu - blíže viz články Björn, Benny a Kristina Från Duvemåla znovu u soudu a Spor o Kristinu rozhodnut - pozn. red.) nevidí Benny jako něco, co by mohlo ovlivnit budoucnost Kristiny. Stále je však před autory úkol přepracovat muzikál pro "mimošvédské" posluchače. Na to je ale potřeba čas a v současné chvíli (a vlastně ještě velkou část roku 2008) bude Benny zaměstnán přípravou soundtracku k filmové verzi Mamma Mia!


Layout by Pa3k modified by Safa © 2006 - Český a slovenský fanklub ABBA
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.